BREAKING NEWS

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me urdhër të NATO për “puçin” në Rinas, ka spiunuar kundër SHBA, u shërben forcave jo mike

Frrok Çupi plas “bombën”: Meta do të arrestohet me
x

Gossip

“Askush nuk e dinte se isha motra e Besit”, Ana Kallaku rrëfen si e fitoi punën e saj të parë në televizion

“Askush nuk e dinte se isha motra e Besit”, Ana Kallaku rrëfen

Motra e aktorit Bes Kallaku, Ana Kallaku është gjithashtu një  personazh i njohur publik.

E ftuar mëngjesin e sotëm në emisionin “Ditë e Re”, Ana ka treguar se në fillimet e karrierës së saj në televizion si moderatore, ndërkohë që askush nuk e dinte se ajo ishte motra e  Besit dhe shumë vonë është kuptuar dhe nga vetë stafi me të cilët ajo punon çdo ditë. 

“Nuk më ka penguar fakti e të qënurit motra e Besit. Kur kam filluar punë në televizionin Scan nuk e kanë ditur fare që unë kam qenë motra e Besit sepse nuk mund të shkoj të përshëndetesha ‘Përshëndetja. Jam Ana motra e Besit’. Kam shkuar jam prezantuar thjesht jam Ana kam bërë audicionet dhe kam filluar punë.Madje, shumë vonë është marrë vesh që jam motra e Besit.”– tregon ajo.

Më të lexuarat