BREAKING NEWS

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë me motin ditën e nesërme

Ndryshim drastik i temperaturave, çfarë pritet të ndodhë
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga politika dhe i nxjerr në shesh të gjitha: Azem Hajdari më tha se ‘o do ta vras Berishën, o do më vrasë’, Ilir Meta donte të ekzekutonte Becchettin për 2  milionë euro, ja si e helmuan me kafe amb...

Frrok Çupi zbulon emrat e bujshëm që janë hequr qafe nga
x
BREAKING NEWS

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset eksploziv dy banesave, policia zbardh detaje

Çfarë po ndodh? Dy shpërthime në Tiranë/ I vendoset
x
BREAKING NEWS

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit të Dosjeve të publikojë emrat e ish-sigurimsave që janë pjesë e Administratës Publike

Shtohen telashet për Ilir Metën, Kuvendi i kërkon Autoritetit
x
BREAKING NEWS

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës dosjen e spiunit, dekretimi i Begajt, flirtet me Ramën dhe ambasadoren Kim xhindosën kreun e “Foltores”

Zbardhen prapaskenat “bombë”, ja pse Berisha i nxori Metës
x
BREAKING NEWS

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi sherri mes autorit dhe 55-vjeçarit ku agravoi në përdorimin e armëve. Reagon Policia

Detaje nga plagosja në Fushë-Krujë/ Zbardhet shkaku pse nisi
x
BREAKING NEWS

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po përgatit Vuçiç bashkë me Putin për Kroacinë, paralajmërohen trazira, ja si situata mund të përshkallëzohet në konflikt të armatosur

Ballkani era “barut”, zbardhet plani djallëzor që po
x
BREAKING NEWS

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e kuqe” mes SHBA-së dhe Rusisë mund të ndezin Kosovën, Putin kërkon gjakderdhje në Ballkan

Skenari i frikshëm në tryezën serbo-ruse, “vijat e
x

Gossip

Askush nuk e di! Moderatorja e njohur e Top Channel zbulon lidhjen e gjakut me Aulona Mustën: Dikush më tha...

Askush nuk e di! Moderatorja e njohur e Top Channel zbulon lidhjen e gjakut me

Dy moderatoret Dalina Buzi dhe Aulona Musta, treguan mbrëmjen e sotme në “Goca dhe Gra” se janë kushërira të afërta.

Dalina Buzi tregoi gjithashtu se shpeshherë kishte tentuar të mbante dieta por asnjëherë nuk i kishte përfunduar ato.

Dalina Buzi: Ne njihemi që fëmijë, e kemi thënë dhe njëherë, jemi edhe kushërira dhe jo kushërira të largëta. 

Aulona Musta: Jemi goxha kushërira, por e lëmë këtë pjesë.

Dalina Buzi: Unë gjithmonë kam pasur probleme me peshën, me ulje ngritje, dietat mund të kenë qenë rezultative dhe nuk i kam ndjekur dhe gjatë rrugës në ditën e tretë dhe të katërt më dukeshin budallallëk. Dikush më tha hiq kripën nga ushqimet por më ra tensioni.

Aulona Musta: E mira e internetit është që mund të informohemi por e keqja është që mund ta marrim gabim informacionin dhe të kemi dëme shumë të mëdha.

 

Më të lexuarat