BREAKING NEWS

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet për emërimet brenda Partisë Socialiste dhe ia numëron ‘një nga një’ kryeministrit: Gjithçka e vendos Rama sikur është shefi i Shtabit. Si kjo situatë nuk ka pasur ndonjëherë

“PS është shkërmoqur si parti”/ Spartak Braho flet
x
BREAKING NEWS

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu tregon kur vjen kthesa e madhe dhe si parashikohet fundjava

Rrebeshe të forta dhe stuhi/ Moti bën ndryshimin drastik, meteorologu
x
BREAKING NEWS

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak Braho hedh dritë mbi skandalin e madh me rrugën Kardhiq-Delvinë: Aferë korruptive! Balluku pjesë e oligarkisë së kryeministrit. Ai është megaloman dhe…/ Rama i ka hipur...

“Ka filluar që kur ishte ministër Olldashi”, Spartak
x
BREAKING NEWS

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të drejtë"/ Spartak Braho plas deklaratën e fortë për aferën e inceneratorëve: Skandali është kaq i fortë sa…Ja pse Rama nuk e jep dorëheqjen. A do ketë fundin e Musolinit?

"Ka nja dy deputetë që kundërshtojnë me të
x
BREAKING NEWS

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska të destabilizojë Shqipërinë, protesta e 7 korrikut mund të prodhojë viktima

Frrok Çupi: Meta-Berisha kanë marrë urdhër nga Moska
x
BREAKING NEWS

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal ndaj presidentit, akuzohet së bashku me Kryemadhin për fshehje pasurie, në “filtër” dhe 8 zyrtarë të LSI

Rëndohen pozitat e Metës, SPAK regjistron tjetër procedim penal
x
BREAKING NEWS

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të PD dhe si do e përzërë Sali Berishën pasi gjykata të rrëzojë “Foltoren”

Ja strategjia e Lulzim Bashës për të ardhur në krye të
x
BREAKING NEWS

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të “trazojnë” politikën shqiptare pas 24 korrikut

Ja kur ikën Ilir Meta nga Presidenca, 3 skenarët që do të
x

Gossip

Askush nuk e dinte! Pas ‘furtunës’ në Eurovizion, Ronela Hajati bën deklaratën e fortë për jetën e saj: Kam luftuar me sëmundjen

Askush nuk e dinte! Pas ‘furtunës’ në Eurovizion, Ronela

Këngëtarja Ronela Hajati është një ndër personazhet më të komentuara të momentit për sa i përket përfaqësimit të Shqipërisë në Eurovizion.

Së fundmi ajo ka ndarë më ndjekësit e saj në rrjetet sociale rreth vështirësive që ka hasur në jetë duke u shprehur se: “Ne kemi beteja për të luftuar përditë. Dy vitet e fundit kanë qenë më të vështirët për mua”, shkroi Ronela bashkangjitur një cover-i që publikoi në Instagram-in e saj. Ajo u shpreh gjithashtu se ka luftuar me një sëmundje dhe me pandeminë, por pavarësisht kësaj ajo vazhdon të qeshë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RONELA (@ronelahajatiofficial)

Kujtojmë se Ronela përfaqësoi Shqipërinë në Eurovizion me këngën “Sekret” e cila nuk arriti të kualifikohej në finale. Ronela ishte një ndër personazhet më të komentuara përsa i përket performancës së saj si në zë, veshje apo koreografi.

Më të lexuarat