BREAKING NEWS

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty, por...”, Rama jep lajmin fantastik për shqiptarët

“Nuk ka arsye që ta mbajmë pagën minimale aty,
x

Gossip

Nuk pritej! Kush është vajza që u eliminua nga Love Story, kë zgjodhi të largojë përfundimisht Saimiri (VIDEO)

Nuk pritej! Kush është vajza që u eliminua nga Love Story,

Ka përfunduar në natën e 11-të rrugëtimi i Suelës në Love Story, teksa Saimiri vendosi të mos i jepte trëndafil.Bukuroshja nga Tirana falenderoi të gjithë ata që e kanë mbështetur, ndërkohë që dha një koment edhe për personat që nuk e kanë patur qejf.

Shumica prej jush nuk e besojnë por ika unë. Falenderoj të gjithë ata që më kanë përkrahur dhe shpresoj t’ju jetë bërë qejfi atyre që donin që unë të ikja nga emisioni”, u shpreh Suela pas eliminimit.

Dy vajzat e fundit ishin Suela adhe Flavia, teksa Saimiri zgjodhi t’ia jepte trëndafilin kësaj të fundit.

“Ti japim respektin vajzës së fundit që mund ta mbajmë në këtë rrugëtim. Jeni të dyja tipe lozonjare dhe kemi klauar me të dyja takime shumë të bukura, por mendoj se njëra nga ju është në një cikël jete si unë.

Dua t’ju falenderoj për këtë rrugëtim, deri këtu dhe këtë trëndafil të fundit dua t’ia dhuroj Flavias”, u shpreh ai.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Love Show (@lovestory_tvklan)