Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Askush nuk e priste prej saj, Rihanna shtatzënë me miliarderin e njohur

Postuar: 26/03/2019 - 20:09

Këngëtarja e njohur Rihanna së fundmi është përfolur për ndarjen nga i dashuri i saj  miliarder Hassan Jameel. Ata janë fotografuar në restorantin e një resorti gjatë kohës së pushimeve, duke debatuar me njëri-tjetrin.
 
Kaq ka mjaftuar që në mediat rozë të aludohej se këngëtarja është ngarë nga i dashuri i saj.
 
Por ajo që ka vënë në dyshim fansat është lajmi se Rihanna është shtatëzënë.
 
Ajo i ka bërë likë një video në Instagramin e  Morgan Stewart e cila  flet për fejesën dhe shtatzëninë e Rihannës.
 
“Unë shoh një fejesë dhe një bebush”, dëgjohet të thotë moderatorja e “E! News”.
 
Duket se ka mjaftuar vetëm një like nga ana e këngëtares që të aludohet hapur për një shtatëzani të mundëshme.
 
Edhe pse Rihanna nuk ka konfirmuar dhe nuk ka reaguar as për fejesën as  lajmin e shtatëzanins kjo nuk i ka ndaluar fansat të hamendësojnë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/04/2019 - 22:35

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’ në Tv Klan.

Postuar: 22/04/2019 - 21:21

Aktori i famshëm turk Kivanç Tatlitug së shpejti do të vizitojë Shqipërinë dhe këtë e bëri të dit

Postuar: 22/04/2019 - 19:44

 Mbretëresha e Britanisë së Madhe, Elizabeth, monarkja me jetëgjatësinë më të madhe në botë

Postuar: 22/04/2019 - 19:40

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë.

Postuar: 22/04/2019 - 18:26

 E gjithë bota e di dashurinë që Princ Harry ka për Afrikën dhe duket se këtë dashuri ia ka

Postuar: 22/04/2019 - 17:28

Tashmë prej disa kohësh në media po përflitet për ndarjen e moderatores Arbana Osmani nga Ardit K

Postuar: 22/04/2019 - 15:17

Dje në “E diell” ka qenë e ftuar Soni Malaj, e cila veç të tjerash tregoi dhe për kon