Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Askush nuk e priste, zbulohet moderatori i përzgjedhur nga Ardit Gjebrea për ‘Këngën Magjike’

Postuar: 17/07/2019 - 11:13

Në shtator të këtij viti bashkë me sezonin e ri të "E diela Shqiptare" do të nis edhe "Kënga Magjike" që siç është lajmëruar do të këtë ndryshime në mënyrën e votimit dhe gjithashtu edhe në jurinë e artistëve të rinj.

Deri tani është mësua se pjesë e jurisë do të jetë, Arben Skënderi, Armend Rexhepagiqi, Jonida Maliqi dhe Dalina Buzi.

Ndërkohë ditën e sotme është zbuluar edhe anëtari i pestë i jurisë. Sipas ‘News31.al’, moderatori i njohur Enkel Demi do të ulet pranë anëtarëve të tjerë të jurisë për të gjykuar artistët e rinj.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2019 - 13:03

Modelja e njohur Kejvina Kthella ishte e ftuar në emisionin "E diell" ku i është përgjigjur pyetjeve të Edi Manushit, ku nder te tjera gazetari e ka pyetur ish-velinën e “Xing me Ermalin” nëse në

Postuar: 09/12/2019 - 12:03

Blogerja Armina Mevlani teksa i është përgjigjur disa pyetjeve të ndjekësve të saj në Instastory,

Postuar: 09/12/2019 - 11:06

Në media është përfolur për përplasje mes Ardit Gjebreas në njërën anë dhe Vera Grabockës e Alket

Postuar: 09/12/2019 - 09:15

Këngëtarja Eneda Tarifa u shpall fituese me këngën ‘Ma zgjat dorën’, një kompozim i F

Postuar: 09/12/2019 - 08:31

Kejvina Kthjella, velinë në një emision televiziv, dhe tashmë modele rezultoi se kishte kontakte