BREAKING NEWS

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/ Nga masakrat tek atentatet, Policia në konferencë urgjente, zbardhen detajet e super-operacionit: Ishin vrasës me pagesë

Një oficer policie dhe një ushtarak, pjesë e grupeve kriminale/
x
BREAKING NEWS

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal, arrestohen 15 persona të dyshuar për vrasje. Detajet

Super-operacion në Durrës, shkatërrohet grupi kriminal,
x
BREAKING NEWS

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA, prokurori i njohur i Tiranës fiton gjyqin në Strasburg

I pari në vendin tonë që fiton betejën/ U shkarkua nga KPA,
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Nëse publikohet Memex e gjithë organizata e Policisë së Shtetit rrëzohet, ja kush janë ata që cënohen më shumë

Publikimi i të dhënave, gazetari Koka bën deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën paralajmërimin e fortë: Nëse grupet kriminale marrin në dorë sistemin MEMEX do të ketë pasoja, kjo situatë...

Sulmi kibernetik/ Ish-kreu i policisë, Hajdarmataj bën
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të FRPD: Kë gënjeni ju, budallenj na dini?

Zgjedhjet për kryetarin/ Plas keq mes Kokalarit dhe Sekretarit të
x
BREAKING NEWS

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po gënjejnë, institucionet e dinë shumë mirë se cilat sistemi janë sulmuar dhe ç’të dhëna janë marrë

Publikimi i të dhënave/ Klodiana Lala sulmon qeverinë: Po
x
BREAKING NEWS

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë dhe paralajmëron: Hakerat kanë tentuar sulmin në bankat e nivelit të dytë, po tentohet të...

Sulmet kibernetike/ Eksperti i sigurisë plas deklaratën e fortë
x

Gossip

Ata “njihen prej 10 vitesh”, Lorida “kryqëzon” me kritika Remilin: Takimi më...(Foto)

Ata “njihen prej 10 vitesh”, Lorida “kryqëzon” me

Lorida, gjatë takimit në studion e “Për’puthen”, kritikoi Remilin për injorim ndaj vëmendjes që ajo i ka kushtuar gjatë këtyre ditëve.

Ajo i kujtoi konkurrentit se pas takimit që patën javën e kaluar, ai i kushtoi vëmendje Edës dhe kjo gjë nuk i pëlqeu.

Lorida: Nëse e ke vënë re, unë të kam dhënë vëmendje dy herë, vetëm ty. E para kur të thash Marshallah, e dyta kur të zgjodha ty në vallëzim. Dhe nuk e mora të njëjtën vëmendje mbrapsht. Unë kur i futem diçkaje i shkoj deri në fund, prandaj e nisa me ty dhe e vazhdova me ty. Nuk e mora të njëjtën gjë nga ty.

Eda na ndërpreu, ndoshta atë ka dashur të bëjë dhe ti e hëngre. I dhe vëmendje asaj, nuk fole as për kërcimin, as për mua.

Remili: Ishte një nga kërcimet më të bukura.

Lorida: Por ti nuk e the këtë, ti i dhe vëmendje Edës… edhe Xhenit. Për mua, nuk ka asnjë lloj komenti nga ana jote.

Remili: Duhet të kuptosh se këtu jemi për të njohur të gjitha vajzat…

Neda Balluku, e habitur nga kritikat e shumta të Loridës e cilësoi takimin surreal, ndërsa Eda zbuloi nga ana tjetër se Remili dhe Lorida njihen më parë me njëri-tjetrin.

Konkurrentët pranuan se janë takuar para 10 vitesh, por ka qenë vetëm një takim i shkurtër në një sfiladë.

“Kam qenë me Edën te roja poshtë, kur pashë Remilin dhe i thash që më duket i njohur. Kaq ishte”, tha Lorida.