BREAKING NEWS

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama

A u takua me Tom Doshin në Kryeministri? Flet Edi Rama
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish

Çfarë ndodhi me Ervis Martinajn? Edi Rama reagon sërish
x
BREAKING NEWS

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto kategori! Kryeministri Edi Rama tregon kush përfiton

Qeveria merr vendimin, rritje page nga muaji i ardhshëm për këto
x
BREAKING NEWS

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit për t’i dhuruar ish-kompleksin “Partizani” dhëndrit të Sali Berishës

Gazeta “SOT” zbardh të plotë vendimin e Genc Rulit
x
BREAKING NEWS

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën lidhet nga aferat dhe Soros, Perëndimi do ketë paketë surprizë

Mediat serbe akuza Vuçiçit se vëllazëria me Ramën
x
BREAKING NEWS

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë dy emrat e njohur të politikës që do takojë

Yuri Kim nuk ndalet, zbarkon në kryesinë e Kuvendit, ja kush janë
x
BREAKING NEWS

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit amerikan: Rusia do të humbasë Donbasin dhe Krimenë, ja çfarë e pret “Carin” deri në vitin 2023

Skenarë tmerri për Vladimir Putinin, paralajmërimi i gjeneralit
x
BREAKING NEWS

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim: Të përfshirë dhe zyrtarë!

Skemë mashtrimi me TVSH, arrestohen 13 persona/ Prokuroria del me njoftim:
x

Gossip

Ata nuk janë këngëtarë? Ylli Baka bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Romeo Veshajn

Ata nuk janë këngëtarë? Ylli Baka bën deklaratën e

Këngëtari i muzikës popullore shqiptare Ylli Baka ka qenë i ftuar në emisionin “Pushime on Top”.

Ylli Baka i ka kënduar vazhdimisht vendit të tij, por kohët këngëtari na ka zbuluar se së shpejti do të ketë një bashkëpunim me vëllezërit korçarë Endrin dhe Stefin.

”Do të sjellë një bashkëpunim jo me vëllezërit pogradecar por me ata që të shkatërrojnë fare, vëllezërit korçar”, ka thënë Ylli Baka.

Ndërsa ai përgjigjet për këngën që do të sjellë gazetarja e ngacmon duke i thënë se meqënëse je në Vlorë mendova që do bëje një këngë me vëllezërit binjakë.

Ndërkohë Ylli përgjigjet, “Po ça të them unë, hajt të na rrojë Baftjari”…

Duke lenë kështu të nënkuptohet se vëllezërit Veshaj nuk janë këngëtarë.

Më të lexuarat