BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën shqiptare

Spartak Ngjela paralajmëron kthesën e madhe në politikën
x

Gossip

Atdheu i fut duart poshtë palltos Melisës, reagimi i saj po bën xhiron në rrjet

Atdheu i fut duart poshtë palltos Melisës, reagimi i saj po bën

Takimi mes Melisës dhe Atdheut, duket se ka qenë takimi më i nxehtë që kemi parë ndonjëherë në emision. Përveç bisedave për të njohur sa më mirë njeri tjetrin, nuk kanë munguar edhe flertimet mes të dyve. Atdheu si asnjë herë më parë është shfaqur shumë i çliruar dhe plotë “fuqi” për të rrëmbyer zemrën e Melisës, por edhe jo vetëm. Ai ka nisur duke e ledhatuar atë poshtë palltos së saj, me justifikimin se ka ftohtë, ndërsa kur u pyet nga Melisa se çfarë është duke bërë ai është shprehur se po i përshtatet asaj. Kujtojmë se Melisa në çdo takim ka qenë e afruar me djemtë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Faqja e vetme zyrtare (@perputhen_tch)