BREAKING NEWS

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan në 24 orët e fundit në Shqipëri, zbulohen zonat më 'të nxehta'

Gati 4 mijë testime! Ja sa raste të reja me COVID u regjistruan
x

Gossip

Atdheu tenton të puthë Melisën, Arjan Konomi i surprizon me lëvizjen (FOTOJA që po qarkulon me shpejtësi)

Atdheu tenton të puthë Melisën, Arjan Konomi i surprizon me

Melisa dhe Atdheu janë një ndër konkurrentët më të komentuar në “Për’Puthen”, teksa takimet e tyre kanë qenë shumë të nxehta dhe kanë krijuar debate dhe komente. Melisa dhe Atdheu kanë zhvilluar dy takime deri më tani, që pas momenti që Melisa vendosi që të njihte prurjet e reja.

Ndërkohë përmes një foto-je të postuar në Instastory, Melisa shihet në shumë pranë Atdheut si dhe opinionisti Arjan Konomi i cili ‘ndërhyn ’që Atdheu mos të puthë Melisën. Në krah të fotos, Melisa shkruan se: “Problemi ynë është Arjan Konomi”.

Atdheu tenton të puthë Melisën, Arjan Konomi i surprizon me