BREAKING NEWS

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik raportimesh për UFO-t në Itali, ja rasti i paprecedentë që ka kapur radari në aeroportin Malpensa në Milano dhe lidhja me pandeminë e COVID-19

"Alienët na kanë pushtuar", numër stratosferik
x

Gossip

“Aty na iku petlla fare”, aktorja e njohur shqiptare zbulon detaje nga ribashkimi me partnerin e saj: Të dy duke qarë...

“Aty na iku petlla fare”, aktorja e njohur shqiptare zbulon detaje

Aktorja shqiptare Inida Kreuz ose e njohur ndryshe si Zhaku ka rrëfyer detaje nga ndarja dhe ribashkimi me partnerin e saj.

Në një intervistë për emisionin ‘Ftesë në 5’, Zhaku rrëfeu se u nda me partnerin gjerman Kristian, me të cilin kishte 7 vite e martuar. Ajo tha se ndarja erdhi pasi martesa iu duk toksike e monotone. Aktorja theksoi se rrugëtimi i saj në art, nuk ishte tepër i realizuar, e për këtë fakt ajo u vendos në një gjendje depresive.

Këto dërguan në një divorc të përkohshëm, e cila më pas u shoqërua me një ribashkim mes dyshes.

“Kur filluam të mendonim se ndarja mund të ishte e përjetshme. Ne e dinim që ishim disa kohë të ndarë. Kur fillon mendon që vjen një ditë që nuk do të kesh të bësh me këtë person, aty të dy ne duke qarë, duke na marrë malli për njëri-tjetrin. Aty na iku petlla, Kristiani e mori avionin e pari. E kisha fajin unë në disa drejtime”, tha Zhaku.