BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Aty nuk ka dashuri”/ Ish-banori i “Big Brother” bën deklaratën e fortë për Donaldin: Edhe Bora ka një dozë loje aty!

“Aty nuk ka dashuri”/ Ish-banori i “Big Brother”

Ish-banori i ‘Big Brother’, Adi Pojani shprehet se lajmet për ‘Big Brotheër VIP’ janë aq të shumta sa të dalin edhe në dush.

I ftuar në emisionin ‘Shqipëria Live’, Adi duke komentuar marrëdhënien mes Donaldit dhe Beatrix, tha se treshja e ka arritur qëllimin.

“Donaldi-Beatrix dhe Bora, kjo treshe kam përshtypjen se e kanë arritur qëllimin, atë që duan. Aty nuk ka dashuri për mendimin tim, që ne ta vuajmë. Të gjithë në lojë janë aty. Edhe Bora ka një dozë loje aty”, tha gazetari i njohur.

Më pas shtoi se nuk e di pse se në “‘Big Brother’ nuk ka ndodhur ndonjëherë që të tradhtojë femra, por vetëm djemtë”.

Sipas Adit, tashmë Donaldi nuk është më fitues, pasi e ka marrë çmimin e tij brenda BB VIP.

“Donaldi nuk është fitues, jam i sigurt, e mori një çmim. Intensiteti i tyre po ia kalon edhe Kuvendit të ardhshëm. Me këtë turravrapin për të pasur sa më shumë ndjekës”, tha gazetari.