BREAKING NEWS

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për Shërbimin Arsimor, reagon 'flakë për flakë' ministrja Evis Kushi, tregon vendimin që pritet

Maturantët çohen në protestë para Qendrës për
x
BREAKING NEWS

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot Kongresin e jashtëzakonshëm në stadiumin “Air Albania”, rizgjidhen strukturat. Zbardhet e gjithë axhenda

Priten zhvillime të rëndësishme! Socialistët mbledhin sot
x
BREAKING NEWS

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado të vogël”, Rama del me mesazhin e fuqishëm për të gjithë socialistët

“Për të gjithë ata që i japin PS diçka sado
x
BREAKING NEWS

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe në administratë, emrat me më shumë vota drejt katapultimit në qeveri

PS mbledh sot Kongresin, paralajmërohet furtunë në parti dhe
x
BREAKING NEWS

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof për të rritur pazarin, deputetët demokratë kundër rikthimit të tij

Shantazhet e Berishës ndaj SHBA për të marrë PD, blof
x

Gossip

“Aty shoh por*o”/ Moderatori i tregon klipin e Anës së ‘Përputhen’, Irini Qirjako e shtangur bën reagimin epik

“Aty shoh por*o”/ Moderatori i tregon klipin e Anës së

Këngëtarja e njohur e muzikës popullore shqiptare, Irini Qirjako e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Expuls’ shpërtheu e revoltuar ndaj klipeve që po publikohen sëfundmi.

Teksa po flisnin për muzikën, artin, e ndërsa në një moment moderatori i ka treguar një pjesë nga videoklipi i ri i Ana Lleshit, ish konkurrente e “Për’puthen”, Irini Qirjako u shtang nga ajo që pa.

Pjesë nga biseda:

Gazetari: Kjo ka bërë namin në rrjetet sociale, dhe klikime

Qirjako: Po le të bëhet…

Gazetari: Si të duket?

Qirjako: Unë nuk kam të drejtë që t’i paragjykoj. Gjithsekush ka shijet e veta dhe unë nuk e ndaloj dot. Në fakt mua, që t’i thuash këngëtar si thua dot, se aty më shumë shikon porno se art. Kështu që tani është koha që këto kanë dalë fuqishëm. Mua në pëlqen arti i vërtetë dhe muzika e vërtetë.

Më të lexuarat