BREAKING NEWS

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte përdhunimin nga disa persona, kush është shefi i lartë i Policisë: I kërkoi favore seksuale dhe mbesës së shkrimtarit të madh Martin Camaj

Shokuese/ Përdhunoi vajzën që shkoi të denonconte
x

Gossip

Autorja më e njohur në botë preket nga pandemia, publikon videon ndihmëse për fansat me këshilla të mjekut

JK Rowling ka thënë se ajo është rikuperuar plotësisht, pasi ka pasur të gjitha simptomat e koronavirusit.

Autorja më e njohur në botë preket nga pandemia, publikon videon

Autorja 54-vjeçare e Harry Potter zbuloi se ajo nuk ishte testuar, por përdori një teknikë frymëmarrjeje për mushkëritë dhe ndau me fansat një video të një mjeku që këshillonte se si ta bënte atë.

Ajo shkroi në “Twitter”: “Ju lutemi shikoni këtë video nga Spitali i Queens, shpjegon se si të lehtësoni simptomat e frymëmarrjes”.

Më të lexuarat