Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Baba për herë të parë: Mozzik bën premtimin e rëndësishëm për të birin (FOTO)

Postuar: 11/10/2018 - 13:06

Çifti i famshëm shqiptar, Mozzik dhe Loredana janë prej disa muajsh në pritje të ëmbël. Edhe pse ata nuk kanë treguar asgjë publikisht, kanë lënë shpesh të kuptohet me postimet e tyre se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Gjithashtu reperi ka nënkuptuar që do të bëhet baba i një djali dhe duket se  po e ndjen çdo ditë e më shumë përgjegjësinë e prindërimit. Këtë e ka dëshmuar edhe me postimin e tij të fundit në Instastory ku përmes një imazhi duket një baba që sakrifikon gjithçka për të ardhmen e të birit.

Mbase në këtë mënyrë reperi ka dashur të tregojë se do të bëjë gjithçka për fëmijën që pritet të vijë në jetë së shpejti.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 0

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/10/2018 - 23:53

 Festivali i Këngës në RTSH duket se premton edhe këtë vit surpriza. Pas edicionit të vjetshëm, ku në festival pati më shumë se dy emra pretendentë, duket se edhe këtë vit konkurrenca do të jetë e fortë.

Postuar: 17/10/2018 - 22:21

Aktorja e njohur turke Aslihan Gurbuz është detyruar t’i nënshtrohet një operacioni kirurgj

Alessandra Mussolini: Do denoncoj ata që ofendojnë Duçen në rrjetet sociale

Postuar: 17/10/2018 - 22:14

Europarlamentarja, mbesa e udhëheqësit fashist italian Benito Mussolini tha dje se do të denonc

Postuar: 17/10/2018 - 21:39

Graciano Tagani është një ndër balerinët e trupës së baletit Albi Nako, por jo gjithçka ka qenë s

Postuar: 17/10/2018 - 21:26

Shoqërohet në polici këngëtari shqiptar Arkimed Lushaj i njohur si Stresi.

Postuar: 17/10/2018 - 20:38

Është folur shumë lart e poshtë në mediat online që këtë vit do të fillojë “Big Brother Alb

Postuar: 17/10/2018 - 20:14

 Ajo është një moderatore e sukseshme dhe jeta personale e saj private ka tërhequr gjithnjë