BREAKING NEWS

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte fasadë dhe mashtrim, Rama e kishte paracaktuar emrin e Kreut të Shtetit

Zgjedhja e Presidentit të ri, reagon sërish PD: Gjithçka ishte
x
BREAKING NEWS

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në Pukë

E rëndë, plagoset me armë zjarri një i mitur në
x
BREAKING NEWS

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për efektin e FNSH

“Mu shkrep arma pa dashje”, plagosi shokun, jepet vendimi për
x
BREAKING NEWS

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në gadishullin e Karaburunit

Tymi ‘pushton’ qiellin, çfarë po ndodh në
x
BREAKING NEWS

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama falenderon publikisht...: Këta i zbardhen faqen Shqipërisë

Pas finales së madhe të Conference League, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i përgjigjet ‘flakë për flakë’ Alibeajt, ‘thumbon’ ashpër edhe Ilir Metën: PS ka vetëm një kusht për zgjedhjen e Presidentit të ri!

“Opozita fshihet pas një copë letre”/ Balla i
x
BREAKING NEWS

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet për emrin e Presidentit të ri të vendit dhe i dërgon mesazhin e fortë socialistëve: PS i iku marrëveshjes, ne i qëndrojmë!

“Jemi gati deri në 12 të natës”/ Alibeaj flet
x
BREAKING NEWS

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po përgatit Sali Berisha për të nxjerrë ‘jashtë loje’ Alibeajn dhe mbështetësit e tij, ja çfarë pritet të ndodhë në orët në vijim

Nxehet situata në selinë blu, zbulohet lëvizja që po
x

Gossip

Baba i dy fëmijëve, biznesmeni i njohur lë pas krahëve martesën e tij disa vjeçare, zyrtarizon lidhjen me këngëtaren e njohur shqiptare (FOTO)

Baba i dy fëmijëve, biznesmeni i njohur lë pas krahëve

Prej kohësh përflitej për lidhjen e këngëtares Albina Kelmendi me një biznesmen. Këtë lidhje e zyrtarizoi ditën e sotme vetë i dashuri i saj.

Këngëtarja e njohur nga Kosova, është në lidhje dashurie me biznesmenin, Valon Vataj.

Ai ka publikuar në rrjetet sociale një fotografi me Albinën, duke zyrtarizuar kështu lidhjen e tyre.

“Urime ditëlindjen mbretëresha ime”, ka shkruar Vataj.

Biznesmeni ka qenë i martuar më parë si dhe është baba i dy fëmijëve.

Çifti momentalisht ndodhet në New York, ku po festojnë ditëlindjen e Albinës.

Partneri i këngëtares është pronar i një kompanie ndërsa Albina menaxhon si drejtoreshë një tjetër biznes të tij.

Baba i dy fëmijëve, biznesmeni i njohur lë pas krahëve