BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin: 130 raste të reja brenda 24 orëve

Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin: 130 raste të
x

Gossip

Baba për herë të dytë, Erion Isai tregon barkun e rrumbullakosur të bashkëshortes me foton familjare

Baba për herë të dytë, Erion Isai tregon barkun e

Erion Isai së shpejti do të bëhet baba për herë të dytë. Kryetari i Bashkisë së Kolonjës dhe bashkëshortja e tij do të bëhen serish me një vajze.

Ditën e sotme Isai ka ndarë një foto familjare ku shfaqet me bashkëshorten shtatzënë dhe vajzën e vogël, Ajlin e cila ka mbështetur kokën në barkun e nënës.

Baba për herë të dytë, Erion Isai tregon barkun e