Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Babë e bijë si dy fashionista! Moderatori i njohur i Top Channel publikon për herë të parë foto me vajzën 1-vjeçe

Postuar: 23/05/2019 - 15:15

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private. Dihet e postohet shumë pak në rrjete sociale sa i përket familjes dhe Eno këtë e ruan me fanatizëm.

Deri sot, në përvjetorin e lindjes së vajzës Liv, nuk kishim parë ende një foto të plotë baba e bijë. Por Liv është rritur dhe është bërë kaq e bukur, ndaj Eno dhe Atena nuk mund të rrinin pa ndarë më fansat e tyre foton e vajzës së tyre.

E ëmbël dhe me tipare shumë të bukura, Liv herë duket si mami i saj e herë si babi.

Atena dhe Eno kanë postuar në profilet e tyre në rrjetet sociale foto profesionale me vajzën, me një sfond shumë të thjesht ku epiqendra është marrëdhënia prindërore me vajzën.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/09/2019 - 14:56

Për shkak të një defekti në linjën e transmetimit që shkon nga ujëmbledhësi i Bovillës deri në impiantin e Bovillës, Tirana sot është pa ujë.

Postuar: 20/09/2019 - 14:35

Prej disa ditësh reperja e cila njihet për hitet e suksesshme, Tayna ndodhet në SHBA.

Postuar: 20/09/2019 - 14:08

Ditët e fundit Kiara Tito dhe Butrint Imeri kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave për shkak

Postuar: 20/09/2019 - 12:26

Ditën e djeshme të ftuara në emisionin ‘Rudina’ ishin ish-deputetja e PD-së, Albina D

Postuar: 20/09/2019 - 11:48

Javën e kaluar Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi e kurorëzuan në martesë dashurinë e tyre disa vjeça

Postuar: 20/09/2019 - 10:18

Mëngjesin e sotëm në Top Channel dita nuk u nis me dy moderatorët Ori Nebijaj dhe Isli Islami.

Postuar: 20/09/2019 - 09:52

Ditën e djeshme kudo në media qarkulluan lajme se televizioni "IN TV" është drejt mbyll