BREAKING NEWS

Spartak Ngjela: Ja tre lëvizjet që tregojnë se tani nis lufta antikorrupsion, nga hapja e “Gërdecit”, tek ngritja e BKH dhe shkarkimi i presidentit

Spartak Ngjela: Ja tre lëvizjet që tregojnë se tani nis lufta
x

Gossip

Babë e bijë si dy fashionista! Moderatori i njohur i Top Channel publikon për herë të parë foto me vajzën 1-vjeçe

Babë e bijë si dy fashionista! Moderatori i njohur i Top Channel

Eno Popi ka zgjedhur që jetën e tij publike mos ta ngatërroje me atë private. Dihet e postohet shumë pak në rrjete sociale sa i përket familjes dhe Eno këtë e ruan me fanatizëm.

Deri sot, në përvjetorin e lindjes së vajzës Liv, nuk kishim parë ende një foto të plotë baba e bijë. Por Liv është rritur dhe është bërë kaq e bukur, ndaj Eno dhe Atena nuk mund të rrinin pa ndarë më fansat e tyre foton e vajzës së tyre.

E ëmbël dhe me tipare shumë të bukura, Liv herë duket si mami i saj e herë si babi.

Atena dhe Eno kanë postuar në profilet e tyre në rrjetet sociale foto profesionale me vajzën, me një sfond shumë të thjesht ku epiqendra është marrëdhënia prindërore me vajzën.

Më të lexuarat