BREAKING NEWS

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep lajmin e mirë nga spitali Infektiv

Në luftë të përditshme me COVID-19, kryeministri Rama jep
x

Gossip

Balerina e ‘çmendi’ me kërcimin e saj sensual, këngëtari shqiptar ia thotë troç në mes të emisionit: Po ta dija më herët që ti ekzistoje, do…(VIDEO)

Balerina e ‘çmendi’ me kërcimin e saj sensual,

Mbrëmjen e djeshme në emisioni “Soiree” të ftuari folën rreth një çështje shumë deklikate, më mirë single apo i martuar.

I ftuar ishte edhe artisti Lorenc Hasrama, i cili gjatë emisioni performoi edhe këngën që e ka në bashkëpunim me Olsi Bykykun “Si të flas”.

Ai dhuroi një performancë shumë emocionuese duke kënduar live, por lezetin më shumë ia dha balerina e njohur Isida Mollaymeri, e cila u çua dhe kërceu në mënyrë shumë sensuale dhe klas pranë tij. Menjëherë pas përfundimit të performancës, Lorenci ka treguar se ka qarë shumë kur e ka shkruar këtë këngë, por ndër të tjera i ka dedikuar edhe disa fjalë të bukura balerinës së njohur Isida Mollaymerit.

“Kur e kam shkruar këtë këngë kam qarë çdo fjalë që kemi shkruar dhe po ta dija që ti ekzistoje, më fal por unë nuk jam aq i përhapur nëpër botën e shoëbiz-it, ti do ishe më kryesore se ne aty në skenë kur e kemi kënduar”, është shprehur Lorenci.

“Ta kesh parasysh për projektet e radhës”, shtoi Roza Lati, ndërkohë që Flavio Qarri theksoi “ose për projektin e jetës”.