BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Gossip

Balerina e njohur Alba Hoxha flet hapur, tregon vesin më të keq që ka: Si mund të dal kështu tek moti? Po ju i hani...

Balerina e njohur Alba Hoxha flet hapur, tregon vesin më të keq

Balerina e njohur dhe njëkohësisht prezantuesja e motit në Tv Klan, Alba Hoxha është shumë aktive në rrjete sociale.

Së fundmi, me anë të një postimi ajo ka treguar vesin e saj më të keq, të cilin ndodh ta kenë dhe shumë të tjerë.

Alba nuk rri dot pa ngrënë thonjtë dhe provën e ka publikuar në Instastory. Ajo ka fotografuar duart e saj dhe ka shkruar “Si mund të dal kështu te moti? Po ju i hani thonjtë?”.

Balerina e njohur Alba Hoxha flet hapur, tregon vesin më të keq