Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Balerina e njohur e Klan bëhet nënë për herë të parë, zbuloni çfarë emri i ka vendosur vogëlushit

Postuar: 16/05/2019 - 20:25

Albana Dapi u bë nënë për herë të parë. Ajo solli sot në jetë nje djalë.Balerina e spektakleve të televizionit “Klan” ndau në Instagram lajmin e gëzueshëm duke publikuar një foto të shkrepur në momentet e para si mama, kur sapo kishte marrë në gji djalin e saj.

 
Albana zbuloi gjithashtu edhe emrin e vogëlushit: Laos, një emër i veçantë që duket se është bashkim emrash, siç zbuloi kolegu i saj, balerini Graciano Tagani.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/08/2019 - 13:21

Ish-moderatorja e 'Jo vetëm modë', Floriana Garo së shpejti do të bëhet nënë për herë të dytë. Ajo një vit më parë solli në jetë një vajzë, ndërsa tashmë është duke shijuar shtatzëninë e saj të dytë.

Postuar: 25/08/2019 - 12:59

Prezantueset e njohura Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu, tashmë njihen si shoqe të ngushta dhe shpes

Postuar: 25/08/2019 - 11:33

Pas një shkëputjeje gati 2-vjeçare nga ekrani, Marina Vjollca po përgatitet më në fund për rikthi

Postuar: 25/08/2019 - 10:10

U bë kohë që kantautori i njohur, Flori Mumajesi, i ka munguar jetës publike.

Postuar: 24/08/2019 - 21:36

Armina Mevlani është shfaqur sërish krah partnerit të saj Shkëlzen Berishës, duke konfirmuar edhe

Postuar: 24/08/2019 - 21:18

Prej disa muajsh është zbuluar se Olsi Bylyku po jeton një histori të bukur dashurie me një vajzë

Postuar: 24/08/2019 - 17:19

Ish-drejtoresha e Tatimeve, Brisida Shehaj ditën e fundit ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale