BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x
BREAKING NEWS

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur praninë ushtarake në veri të Kosovës, do veprojmë nëse...

Stoltenberg takon Vuçiçin dhe e paralajmëron: Kemi rritur
x
BREAKING NEWS

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë qeverisë: Ulni çmimin e karburanteve, jepini fund rrjepjes

Çmimet e larta/ Ish-presidenti Meta i bën thirrjen e fortë
x
BREAKING NEWS

10 ditë i ‘zhdukur’ më i kërkuari i botës së krimit, edhe SHISH ngrihet në këmbë në kërkim të Ervis Martinajt! Kontrollohen bazat në 5 qytete, ja çfarë po tentohet përmes qelizave telefonike

10 ditë i ‘zhdukur’ më i kërkuari i botës
x

Gossip

“Banorët e bënin 3 herë në javë”/ Dy moderatorët e Top Channel ndajnë eksperiencën e frikshme, Flori Gjini: Kemi rrezikuar jetën, Ori është tmerruar

“Banorët e bënin 3 herë në javë”/ Dy

Ori Nebijaj dhe Flori Gjini ishin ditën e sotme të ftuar në emisionin “Wake Up” për të folur rreth sezonit të ri të “Pushime On Top”. Dy moderatorët e njohur kanë zbuluar se çfarë do të sjellin këtë vit në sezonin e pestë të tij.

Nebijaj u shpreh se ka destinacione të reja që sillen për herë të parë dhe do të ketë tematike dhe destinacione shumë të dashura e të frekuentuara nga turistët vendas dhe të huaj.

Më pas Gjini tregoi se në fundjavë kanë pasur një xhirim, të cilin e ka konsideruar një ndër më të rrezikshmit.

“Këtë fundjavë kemi qenë në një xhirim, që mund të them ka qenë një nga xhirimet më të rrezikshme që mund të kemi bërë në ‘Pushime On Top’. Ka qenë një ndër xhirimet më të vështira ndonjëherë në ‘Pushime On Top’. Unë bashkë me grupin. 20 kilometra ecje, e gjitha në këmbë e bërë buzë humnere. Do vijë për herë të parë në program. Kur e diskutuam pasi mbaruam gjithë xhirimet ishim ‘si ka mundësi që e bëmë’. Por duhet sjellë sepse atje banorët e bënin 3 herë në javë, ndërsa ne e bëmë si eksperiencë udhëtimi për t’ia treguar publikut. Kur Ori ka parë videot është tmerruar”, tha Flori.

Më të lexuarat