BREAKING NEWS

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e Posaçme merr vendimin për Nuredin Dumanin, pasi ‘zbërtheu’ prapaskenat e errëta të bandave që veprojnë në vendin tonë

‘Plumbi i Artë’/ Tronditi botën e krimit, Gjykata e
x
BREAKING NEWS

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon Berishës e Metës foton që po shpërndahet me shpejtësi dhe i ‘thumbon’ ashpër: Nuk paska qenë aq budalla Enveri...

“Komshinjtë te Gjiri i Lalzit”/ Artan Hoxha iu publikon
x
BREAKING NEWS

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në banjë, unë përkëdhela ...’, Dumani zbardh detaje të rënda për grabitjen e shtëpisë së emrit të njohur! U veshën si policë të anti-drogës për të grabitur 500 mijë euro

DOSJA 'Plumbi i Artë'/ ‘Plakën e mbylli Talo në
x
BREAKING NEWS

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep dëshminë e tij ish zyrtari i lartë i Policisë, Leonard Palushi që u arrestua nga personat VIP me urdhër të SPAK

Ndihmonte vrasësit që të mos arrestoheshin/ Jep
x
BREAKING NEWS

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë, ish-kryeministri pranon se padia e tij ndaj Blinken nuk mund të merret në shqyrtim dhe sulmon deputetin e CDU

Zbulohet mashtrimi i Berishës me gjyqin në Francë,
x
BREAKING NEWS

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës së SHQUP, rrezikon t’i ndërpriten dritat dhe uji, “Rithemelimi” nuk njihet nga institucionet

Skandal, “Foltorja” nuk paguan dot pagat e administratës
x
BREAKING NEWS

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për të hetuar Berishën dhe Metën, PS ka përgjegjësi politike për zyrtarët e korruptuar që kanë rënë në burg

Spartak Braho: Rama-Manja po luajnë blofin me thirrjet ndaj SPAK për
x
BREAKING NEWS

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga politika, SPAK gati fletë-arrestet për ministra, kryebashkiakë dhe drejtorë të lartë të përfshirë në abuzime me tenderat

Pas arrestimit të bosëve të krimit që mbështeten nga
x

Gossip

Banorët e Big Brother i bëjnë bllok njëri-tjetrit jo në rrjetet sociale, por në jetën reale, tregojnë shkakun pse kanë shkëputur çdo komunikim në shtëpi

Banorët e Big Brother i bëjnë bllok njëri-tjetrit jo në

Ditët e fundit duket se disa prej banorëve kanë shkëputur komunikimin mes tyre.

Hatërmbetjet, strategjitë dhe debatet janë reflektuar edhe në koefidencën që ata kanë me njëri-tjetrin.

Si rezultat konkurentët kanë zgjedhur që jo vetëm të kenë mosmarrëveshje lidhur me lojën, port ë refuzojnë totalisht bashkëveprimet mes tyre.

Banorët kanë diskutuar spektaklin e sotëm për rrethanat që kanë patur si rezultat këtë sjellje të tyre.

Pjesë nga biseda:

Monika: Unë nuk komunikoj me Ilirin, më ka ofenduar me fjalë dhe veprime që unë mendoj se nuk i kam ofenduar në asnjë moment

Iliri: Unë nuk e kuptoj se çfarë sjellje pret Monika nga një person i ligë si puna ime. Rradhën e kaluar më ofendoi dhe më quajti njeri të ulët dhe të ligë, nuk ka pse të presë sjellje tjetër nga unë

Donaldi: Unë nuk komunikoj me disa prej banorëve, por kjo nuk vjen se unë kam frikë nga loja e tyre. Unë në këtë edicion kam bërë gjëra që kanë dashur guxim, mbase që shumica prej banorëve këtu nuk e kanë.

 

Më të lexuarat