BREAKING NEWS

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat, deputetja ndan lajmin e hidhur (EMRI+FOTO)

Partia Demokratike në zi, ndërron jetë funksionari demokrat,
x
BREAKING NEWS

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD, skenar si në 1998 për të sulmuar selinë dhe larguar me forcë Bashën

Ja planet e dhunshme të Berishës për të marrë PD,
x
BREAKING NEWS

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca po mbështet në prapavijë Saliun në luftën me SHBA, bashkë me Metën synojnë trazira

Ish-këshilltari i nxjerr të fshehtat Berishës, Grid Rroji: Franca
x
BREAKING NEWS

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në politikë, tregohet i gatshëm të dëshmojë në Komisionin Hetimor për 25 prillin

Rama fton Bashën të ulen në tryezë për vetingun në
x

Gossip

Banorët e ‘Big Brother VIP’ nisin thashethemet, Paloma plas deklaratën e fortë për Beniadën: Ka ardhur koha e ‘kallupit’ sot!

Banorët e ‘Big Brother VIP’ nisin thashethemet, Paloma plas

Banorët e ‘Big Brother VIP’, Fifi, Paloma, Iliri dhe Arditi kanë komentuar konkurrentët që janë brenda shtëpisë më të famshme.

Mirëpo ‘thumbave’ nuk iu ka shpëtuar Beniada, e cila është akuzuar nga katërshja se ajo nuk është një faktor i cili i jep dinamikë dhe personalitet programit.

“Ka ardhur koha e ‘kallupit’ sot“,- thotë Paloma e cila la të nënkuptohej se qëndrimi i saj varet tërësisht vetëm nga pamja e saj fizike.

Banorët e ‘Big Brother VIP’ nisin thashethemet, Paloma plas