BREAKING NEWS

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron holandezët, tifozët bëjnë “namin” në Roterdam, shkatërrojnë dyqane e godina

Skandal/ Plasin trazirat, humbja në Shqipëri zemëron
x
BREAKING NEWS

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi në “Air Albania Stadium”. Ja çfarë po ndodh

Historike/ Lorik Cana dorëzon trofeun, Marash Kumbulla vishet kuq e zi
x
BREAKING NEWS

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos një rekord special në Evropë, trajneri i parë në histori që …

Festë e madhe/ Erdha, pashë, fitova, Mourinho mbetet unik, vendos
x
BREAKING NEWS

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot humbjen, e papritur ajo që i ndodhi Klodiana Lalës gjatë transmetimit live

Roma ngre trofeun, tifozët e Feyenoord s’e përballojnë dot
x
BREAKING NEWS

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë në lot gëzimi, i drejtohen tifozerisë, shkruhet me germa te arta emri i …

Lojtarët e Romës nuk e mbajnë dot veten, shpërthejnë
x
BREAKING NEWS

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në anë të lumit, ja dyshimet e para (Emri)

E rëndë, gjendet e pajetë një 48-vjeçare në
x
BREAKING NEWS

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/ Roma dhe Mourinho në histori, fitojnë në Tiranë trofeun e parë europian

Përfundon finalja e “Conference League” në Air Albania/
x
BREAKING NEWS

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet në dy forca politike, ardhja e Berishës në krye...

Agron Duka bën deklaratën e fortë: PD rrezikon të ndahet
x

Gossip

“Banorët përdorin telefona në shtëpinë e famshme?” Arbana del me deklaratën e fortë dhe tregon ç’po ndodh në ‘Big Brother Vip’: Kjo çështje kërcënoi seriozisht transparencën e formatit

“Banorët përdorin telefona në shtëpinë e

Spektakli i së premtes ka nisur me një diskutim shumë serioz dhe vendimtar për formatin e emisionit.Prej ditësh është lakuar në publik, media dhe portale  se në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’ përdoret celulari smartphone.

Tituj të pafund janë shkruar duke aluduar se konkurentët e ‘’BBV’’ përdorin në mënyrë të fshehtë celularët e tyre.

E gjithë jehona që mori në media kjo çështje kërcënoi seriozisht transparencën e formatit.

Sot u qartësua njëherë e mirë se ajo që komentohet si një celular është në të vërtetë një makinë llogaritësë.

Bëhet fjalë për një llogaritëse të cilën banorët e përdorin për të programuar buxhetin që ata fitojnë javë pas jave gjatë provave javore.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Banorët përdorin telefona në shtëpinë e

Prezantuesja e spektaklit, Arbana Osmani i ka njoftuar banorët se çfarë është diskutuar në lidhje me këtë dhe se kjo ka bërë bujë të madhe sidomos në mediet online.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)