BREAKING NEWS

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron jetë e mitura

Banesa në Gjirokastër u përfshi nga flakët, ndërron
x
BREAKING NEWS

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora: Asgjë nuk mund të na ndalojë

E veshur kuq e zi, ambasadorja e SHBA jep mesazhin e FUQISHËM nga Vlora:
x
BREAKING NEWS

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush ndërmerr rreziqe të mëdha, dëshmitë e para

Varianti Omicron, "simptoma të pazakonta", si ta njohim dhe kush
x
BREAKING NEWS

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin, paralajmëron momentin e shumëpritur nga shqiptarët: Është koha që kërkon shpagimin moral ndaj gjithkujt që...

“Më në fund”, Spartak Ngjela del me mesazhin,
x
BREAKING NEWS

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet emocionuese dhe jep mesazhin e FUQISHËM

“Isha atje edhe unë”, Kreshnik Spahiu publikon pamjet
x
BREAKING NEWS

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej drejt Tiranës, reagon Policia

Aksidenti në Rinas/ Humb jetën pacientja që po transportohej
x
BREAKING NEWS

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i njohur plas ‘bombën’ për Presidentin: Ja si Ilir Meta vidhte lekët me thasë!

“I kam parë me sy vetë disa herë”/ Ish-ambasadori i
x
BREAKING NEWS

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër kthesë, kamerat e sigurisë rrëzojnë truprojën dhe zbulojnë të vërtetën, hidhet dritë mbi atë çfarë ndodhi në orët e vona

Aksidenti me eskortën e Berishës/ Ngjarja merr një tjetër
x

Gossip

Banorja e Big Brother plas bombën: Ardhja e Bora Zemanit ishte e planifikuar

Banorja e Big Brother plas bombën: Ardhja e Bora Zemanit ishte e

Monika Lubonja, banorja e Big Brother VIP, ka biseduar me Filloreta Raçin, Fifin siç e njeh publiku, dhe kanë diskutuar raportin e Donaldit me Semin. Monika thotë se të dy kanë hyrë brenda me një qëllim dhe në mes është Bora.

Monika thotë se ardhja e tyre bashkë në Big Brother është e planifikuar se Semi nuk është as ndonjë vip sipas saj.

“Më fal, sa këngë ka kënduar Semi? Sa këngë ka Semi në repertorin e saj si këngëtare? Po të ketë Semi 5 këngë sa kam unë gishtërinjtë e dorës, unë e pres kokën“, thotë Monika.

Ajo këmbëngul se Semin e kanë futur bashkë me Donaldin. Monika thotë se edhe pse tha vazhdimisht se nuk donte t’i kthehej gjërave të vjetra, takimi sërish ndodhi.

“Ai vetë tha jo, s’dua t’i kthehem gjërave të vjetra. Op, u bë teatri. Ajo orë e minutë thotë Bora. Tek spektatori andej godet ndryshe, tek ai që voton”

Fifi nuk  e kundërshton por vetëm qesh.