BREAKING NEWS

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në disa qytete të vendit, ja ku ishte epiqendra

Lëkundje të forta tërmeti në Shqipëri, ndihet në
x
BREAKING NEWS

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i Kadastrës së Vlorës, zbardhen detaje nga dosja që e ka fundosur

U shpall në kërkim, arrestohet pas disa orësh ish-kreu i
x

Gossip

Banorja e Big Brother VIP tregon eksperiencën e frikshme: Humba në pyll, telefonat nuk kishin valë dhe... 

Banorja e Big Brother VIP tregon eksperiencën e frikshme: Humba

Sheila ka ndarë me Elhadin një nga eksperiencat më të frikshme të jetës së saj. Ajo tregoi se para disa vitesh, teksa kishin udhëtuar drejt Thethit, gjatë një ekspedite në njërin prej pyjeve aty pranë, nuk arritën dot të orientoheshin ashtu siç ata prisnin.

Këngëtarja tregon se ata u endën të dëshpëruar në pyll pa arritur të gjenin dot rrugën e kthimit.

"Nga interesi vazhduam të shëtisnim derisa nuk gjenim dot më rrugën për tu kthyer. Telefonat nuk kishin valë dhe pas disa orësh mundëm të gjenim rrugën", tregoi Sheila.