BREAKING NEWS

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë publikon bilancin e COVID, ja çfarë ka ndodhur në 24 orët e fundit

Bien ndjeshëm rastet e reja/ Ministria e Shëndetësisë
x

Gossip

Basha i la të ëmën jashtë listave të PD-së, vajza e ish-deputetes shqiptare merr vendimin surprizues

Basha i la të ëmën jashtë listave të PD-së, vajza

Vajza e ish-deputetes demokrate, Albina Dedës, Ada Deda e ftuar në emisionin “Expuls’ zbuloi edhe aspiratat e saja për politikën.

E pyetur nëse do t’i futej politikës për të fituar më shumë lekë, me humor nga moderatori Sharka, Ada menjëherë e ndërpreu dhe habiti me përgjigjen:

“Kush tha qe nuk do i futem?! Do i futem, e kam thënë.  Duke qenë se në familjen time diskutohet shpesh për politikë dhe PD, më është mësuar veshi. Pasion, ashtu si modelingu”- u shpreh ajo në #EXPULS.

Kujtojmë që Basha e la jashtë listave të PD-së për zgjedhjet e 25 prillit nënën e saj.