BREAKING NEWS

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Gossip

Bashkëpunoi me Elvana Gjatën, kush është reperi i njohur që rrezikon 15 vite burg?

Bashkëpunoi me Elvana Gjatën, kush është reperi i njohur
Reperi i njohur ndërkombëtar po përballet me akuzën e trafikimit të lëndëve narkotike. Bëhet fjalë për reperin Ty Dolla Sign, i cili bashkëpunoi në këngën “Off Guard”, me këngëtaren shqiptare Elvana Gjata.
 
Ky i fundit u arrestua para disa javësh në Atlana pasi policia gjeti drogë në çantën e tij. Ty Dolla Sign rrezikon 15 vite burg, dhe sipas “TMZ” reperi do të përballet me tre akuza të rënda: posedimi i kokainës, posedimi i tetrahidrokanabidolit dhe kanabisit. Nëse shpallet fajtor, ai do të dënohet me 15 vite burg.

Më të lexuarat