BREAKING NEWS

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës, zbulohet se çfarë do të ndodhë nesër në orën 11:00

Këshilli Politik ul siparin, Basha bën lëvizjen e radhës,
x

Gossip

Bashkëshorti miliarder e fut të pastrojë garazhin, Emina Cunmulaj publikon videon dhe e thotë troç: Gruaja shqiptare se...

Bashkëshorti miliarder e fut të pastrojë garazhin, Emina Cunmulaj

Modelja Emina Çunmulaj së bashku me bashkëshortin e saj, biznesmenin Sam Nazarian dhe të bijat, është izoluar në shtëpi që prej ditësh. Ajo është fokusuar në kujdesin për vajzat, në aktivitetin fizik si dhe në punët e shtëpisë.

Me anë të një videoje të publikuar në Instagram, Emina ka treguar se i është futur pastrimit të garazhit pasi ia ka kërkuar i shoqi.

Bashkëshorti miliarder e fut të pastrojë garazhin, Emina Cunmulaj

Në përshkrimin e videos modelja shkruan se një veprim të tillë e bëjnë vetëm gratë shqiptare.

“Burri im më kërkoi të pastroj garazhin. A je i lumtur zemër, të pëlqen? Gruaja shqiptare se askush tjetër", shkruan ajo.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My husband ask me to clean the garage .... are you happy honey , is it to your liking ??? Gruja shqiptare se askush tjeter

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Më të lexuarat