Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bashkëshortja e ish-trajnerit të Partizanit “pushton” rrjetet sociale (FOTO)

Postuar: 10/09/2018 - 18:39

Bashkëshortja e ish-trajnerit të Partizanit, Mark Iuliano, ka pushtuar rrjetet sociale me fotot e nxehta nga plazhi. Format perfektë të Federika Vilanit kanë tërhequr vëmendjen edhe të mediave italiane, të cilat kanë postuar fotot e bashkëshorte së Iulianos.

 

Mesa duket ish-futbollistit të Juventusit ia ka rrëmbyer vëmendjen Federika pas dështimit të tij si trajner te Partizani dhe si ndihmës te Udineze.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 10

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 16/11/2018 - 22:47

As kjo mbrëmje e emisioni të gatimit "Hell’s kitchen" nuk ka kaluar pa konfrontime.

Postuar: 16/11/2018 - 22:44

Flori Mumajesi është një nga kantautorët më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 16/11/2018 - 21:06

Presidenti Ilir Meta dekreton lirimin e Sandër Lleshit si gjeneral.

Postuar: 16/11/2018 - 20:02

Kim Kardashian West ka thënë sot se burri i saj, Kanye West, nuk është një komunikues i mirë dh

Postuar: 16/11/2018 - 19:32

Mbrëmjen e djeshme bëri xhiron e rrjetit një video e postuar nga Noizy në profilin e tij në Insta

Postuar: 16/11/2018 - 18:55

Të paktën 400 milionë dollarë, kjo është shuma që këngëtari Michael Jackson fiton çdo vit edhe pa

Postuar: 16/11/2018 - 17:27

Vitet ikin, por Gjyste Vulaj bëhet gjithnjë e më e bukur.