BREAKING NEWS

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson të dhënat: Ja sa raste të reja u shënua në 24 orët e fundit nga koronavirusi

Asnjë viktimë, bien infektimet në vend, MSH përditëson
x
BREAKING NEWS

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik

Kryeministri Rama jep një tjetër lajm fantastik
x
BREAKING NEWS

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama jep mesazhin e fortë në France 24, paralajmëron ndryshimin e madh: Do të bëjmë çfarë është e mundur që...

Pas dënimit me 2 vite burg të ish-kryeprokurorit Adriatik Llalla, Rama
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena që donin të vrisnin biznesmenin e njohur në Sarandë?

Zbardhen emrat! Kush janë dy vëllezërit dhe i riu nga Tepelena
x

Gossip

Bashkëshortja i publikon videon që po shpërndahet në rrjet dhe që s’do donte ta shikonte/ Ja çfarë i ndodh Sinan Hoxhës teksa përpiqet të vendosi në gjumë të birin

Bashkëshortja i publikon videon që po shpërndahet në rrjet

Janë gëzuar me një fëmijë të dytë këngëtari i njohur, Sinan Hoxha dhe bashkëshortja Andrra Destani.

Fëmija e tyre e dytë ka ardhur në jetë vetëm pak javë më parë dhe e kanë quajtur Ayan. Prindërimi duket sikur e ka lodhur pak babain e ri pasi teksa përpiqet të vërë në gjumë të voglin,e zë gjumi vet.

Ka qënë bashkëshortja e këngëtarit, Andrra e cila e ka ‘kapur mat’ dhe nuk ka hezistuar ta ndajë me ndjeksit një video gazmore nga ky moment. Krahas videos ajo ka shkruar:

E zuri gjumi për vete“, tha ajo duke qeshur.