BREAKING NEWS

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se ç'po ndodh me monedhat e tjera të huaja

Nuk ndalet 'kriza' e Euros dhe Dollarit, mësoni se
x
BREAKING NEWS

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë është diskutuar mes tyre

Rudina Hajdari pranon takimet me Agron Nezën, zbulon se çfarë
x
BREAKING NEWS

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund të dalë si i përdorur

Tragjedia e Gërdecit/ Gazetari ngre dyshimet e forta: Fatmir Mediu mund
x
BREAKING NEWS

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin, zbuloni se çfarë nga pret sot

Pritet kthesa e motit! Acari dhe i ftohti "mbërtheu" vendin,
x
BREAKING NEWS

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj përfitoi nga Klodian Zoto

Jo vetëm pagesa për hotele luksoze, zbulohet vila që Ahmetaj
x
BREAKING NEWS

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi tokë!

Gazetari Hoxha ngre tonet: Mjerë kush shkon atje, ferri është mbi
x
BREAKING NEWS

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto, ish prokurori zbardh detaje të forta: Indicie të rëndësishme...

Skandali Inceneratorëve/ Pagesat për Arben Ahmetajn nga Klodian Zoto,
x
BREAKING NEWS

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i brendshëm është më i rrezikshëm se ai i jashtëm

Artan Hoxha ka një mesazh për kryeministrin Rama: Armiku i
x

Gossip

"BBVK” dështon pa nisur ende mirë? E pritëm me bujë, por shikoni se çfarë ndodhi (FOTO)

"BBVK” dështon pa nisur ende mirë? E pritëm me

Është komentuar gjere e gjatë mbi nisjen e spektaklit më të madh brenda territorit të Kosovës, Big Brother Vip Kosova, më në fund ishte 5 dhjetori ai i cili hapi dyert e kësaj shtëpie të famshme kosovare.

Nga 3 tetori shumë polimika u ngritën në vendin tonë mbi enigmat e banoreve ku shumë shikues e pritën me padurim.

Por duket se në edicionin e parë shumë shikues e ndjekës të Big Brother Vip Kosova u zhgënjyen me orgaznizimin e këtij spektakli.

Përveç kamerave të pa komunikuara mes vete, ishin edhe mikrofonet ata të cilët nuk punonin tek moderatorët. Jonida Vokshi është ajo e cila më së shumti ka problem me transmetimt.

Më të lexuarat