BREAKING NEWS

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT e fundit: Ja çfarë po ndodh nga ajri dhe deti, mbi 20 mijë vizitorë...

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Seanca plenare ishte parashikuar të zhvillohej nesër, Kuvendi del me njoftimin e papritur

Çfarë ndodhi? Seanca plenare ishte parashikuar të zhvillohej
x
BREAKING NEWS

Nata e çmendur me veprime të dhunshme, policia zbardh bilancin e fundit dhe tregon vendimin: Deportuam 80 huliganë italianë, do përjashtohen përgjithmonë nga ...

Nata e çmendur me veprime të dhunshme, policia zbardh bilancin e
x
BREAKING NEWS

“Keni ende punë për të bërë”, ambasadorja Yuri Kim del me mesazhin e fortë: Shqipëria ka ndërmarrë hapa për dënimin e...

“Keni ende punë për të bërë”, ambasadorja
x
BREAKING NEWS

Videoja që po qarkullon me shpejtësi, ambasadorja Yuri Kim shfaqet afër presidentit Meta, ja lëvizja që bën

Videoja që po qarkullon me shpejtësi, ambasadorja Yuri Kim shfaqet
x
BREAKING NEWS

Trazirat nga tifozët, reagon Ambasada e SHBA dhe jep mesazhin e rëndësishëm

Trazirat nga tifozët, reagon Ambasada e SHBA dhe jep mesazhin e
x
BREAKING NEWS

Përleshja e tifozëve në kryeqytet dhe incidentet e rënda me policinë, reagon menjëherë ambasada holandeze

Përleshja e tifozëve në kryeqytet dhe incidentet e rënda me
x
BREAKING NEWS

Çfarë po gatuhet? McAllister i marrëveshjes së 17 majit sërish në Tiranë, kërkon më shumë luftë ndaj korrupsionit dhe përshëndet arrestimin e Kokës dhe Tahirit

Çfarë po gatuhet? McAllister i marrëveshjes së 17 majit
x

Gossip

Beatrix i kushton një këngë Donaldit: Tani dëgjoni anën time të historisë

Beatrix i kushton një këngë Donaldit: Tani dëgjoni anën

Këngëtarja Beatrix Ramosaj ka publikuar projektin e ri muzikor “Faj” që duket se ia dedikon romancës së saj që lindi brenda shtëpisë së Big Brother VIP me aktorin Donald Veshaj.

“Kjo ndjenjë e jona, as mua, as ty nuk po na pyet”, thotë Beatrix Ramosaj ndërsa sugjeron që të gjithë të dëgjojnë anën e saj të historisë.

“Nga zemra ime, për të gjithë ju. Sidomos ty…”, shkruan Trixa në një postim Instastory.

Për këtë duket se i referohet të gjithë atyre që e kanë komentuar romancën e saj me Donaldin. Kujtojmë se disa ditë më parë, Beatrix Ramosaj reagoi me anë të një postimi në Instagram duke treguar se pas daljes nga shtëpia më e famshme në Shqipëri ishte fokusuar tek muzika.

Ndër të tjera, ajo tregoi se kishte nevojë edhe për pak kohë për veten. Sa i përket romancës me Donald Veshajn, Trixa tha se ai duhet të marrë fitoren e reality shoë, ndërsa për historinë e tyre, thekson se nëse ai do i zgjaste dorën për tu hedhur bashkë, do e bënte sërish.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)