BREAKING NEWS

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga Milaim Zeka: Ja premtimi për Gjykatën e Hagës

“Ju heqim non gratat”/ Skandali i McGonigal, "bomba" nga
x
BREAKING NEWS

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për të plagosur

Sherr mes disa të rinjve në një lokal, raportohet për
x
BREAKING NEWS

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të shokuar, na ka lënë pa fjalë

Ngjarja tronditëse në Gramsh, flet kryeplaku i fshatit: Jemi të
x
BREAKING NEWS

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të reja për ngjarjen e rëndë në Gramsh

Autori pastroi gjakun dhe mbuloi trupat e viktimave, zbardhen detaje të
x
BREAKING NEWS

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit te Sheshi Skënderbej, policia del me thirrjen e rëndësishme për qytetarët

E rëndë/ I riu u ther me thikë në 2 të mëngjesit
x
BREAKING NEWS

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e rëndësishëm, zbardhen me shpejtësi detajet

Sëmuret Edi Rama, kryeministri mungon në eventin e
x
BREAKING NEWS

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e viktimave, fqinji rrëfen situatën mes vëllezërve

Tragjedia në Gramsh/ Hapen dyert e mortit në shtëpitë e
x
BREAKING NEWS

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi Ramën: Është një goditje e madhe

Gazetari Robert Papa zbulon arsyen pse SHBA nuk e shpall dot non grata Edi
x

Gossip

Beatrix Ramosaj zbulon dhimbjen më të madhe që ka kaluar në jetë: Vetëm shtohet çdo ditë!

Beatrix Ramosaj zbulon dhimbjen më të madhe që ka kaluar në

Këngëtarja Beatrix Ramosaj, është aktive në rrjetet sociale.

Ajo ndan pothuajse çdo gjë mbi jetën e saj për ndjekësit. Së fundmi ajo ka realizuar një “ask”, në profilin e saj në Instagram. Një nga pyetjet ishte për zemrën e thyer. Duke postuar disa momente të babit të ndjerë ajo ka shkruar se ikja e tij nga jeta ka qenë dhimbja ë e madhe për të.

Ramosaj është shprehur tutje duke thënë: “Gjithmonë çmoni njerëzit që i doni sepse ju kurrë nuk e dini se kur ata e lënë këtë botë”.

Babai i këngëtares 12 vite i ndarë  nga jeta dhe Beatrix, e ka kujtuar të atin nëpërmjet një postimi në InstaStory. “12 vite pa ty babi! Mungesa jote vetëm shtohet çdo ditë… Do të doja të ishe ktu!”- shkroi Trixa krahas një fotoje ku shfaqen të gjithë së bashku (mamaja e kengëtares, Albani dhe babai). 

Beatrix Ramosaj zbulon dhimbjen më të madhe që ka kaluar në Beatrix Ramosaj zbulon dhimbjen më të madhe që ka kaluar në