Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Bebe Rexha do të performojë në American Music Awards

Postuar: 14/11/2017 - 12:37

Bebe Rexha pritet që të jetë një nga performueset në ceremoninë e ndarjes së çmimeve American Music Awards.

Ajo pritet të performojë projektin e saj me Florida Georgia Line të titulluar “Meant to Be”, i cili u lansua kohë më parë.

Bukuroshja shqiptare ka konfirmuar se do të performojë këtë të diel bashkë me këtë grup dhe se versionin e performancës do ta lansojë për shkarkim për të gjithë adhuruesit e saj.

Bebe Rexha konsiderohet një prej yjeve më të mëdha të muzikës botërore.syri

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 28

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/06/2018 - 13:23

Modelja Pixiee Fox është e fiksuar pas operacioneve plastike. Së fundi 27 vjeçarja ka shqetësuar ndjekësit e saj, të cilët mendojnë se ajo po e ekzagjeron me ndërhyrjet që po bën në trup dhe fytyrë.

Postuar: 22/06/2018 - 12:49

Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës është vënë orët e fundit në qendër të kritikave,

Postuar: 22/06/2018 - 11:38

Johnny Depp në një rrëfim ndryshe ka treguar se si u përball me depresionin, paratë, dashurinë pë

Postuar: 22/06/2018 - 10:52

Prej kohësh, mediat online kanë aluduar se lidhja mes moderatores së njohur Eva Murati dhe djalit

Postuar: 22/06/2018 - 10:04

Eno Popi u përfol nëpër media ditën e djeshme se do të largohet nga “Wake Up” pasi do

Postuar: 21/06/2018 - 22:50

Blogerja Armina Mevlani nuk ka bërë më të mirën e saj me format trupore.