Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Befason Almeda Abazi/ Shfaqet edhe si këngëtare, dalin pamjet e videoklipit të parë (VIDEO)

Postuar: 14/09/2018 - 23:12

Almeda Abazi është pa asnjë diskutim një nga vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Pas aktrimit, kërcimit dhe moderimit sfida më e re për Almeda Abazin është kënga.

Kohët e fundit ish-Miss Shqipëria është duke punuar për të hedhur në treg videoklipin e saj të parë. Për realizimin e projektit ajo ka bashkëpunuar me një nga artistët më në zë turq, Burak Yeter dhe kënga mban titullin “Alabama”.

Ditën e sotme Almeda ka publikuar në ‘Instagram’ pamjet e para të videoklipit dhe duket se kënga do të dalë në treg shumë shpejt. Në videon e publikuar pranë Almeda shfaqet mjaft joshëse. Kujtojmë që bukuroshja shqiptare është martuar me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coming Soon! @connectionrecords

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/02/2019 - 20:19

Nga momenti i parë që bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë, Klea Huta dhe Elgit Doda u shndërruan në çiftin e preferuar të publikut shqiptar.

Postuar: 20/02/2019 - 15:45

Prej disa kohësh është përfolur se gazetari i njohur italian, Vittorio Sgarbi ka një vajzë me një

Postuar: 20/02/2019 - 14:56

Aktori i humorit, Olsi Bylyku, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetin social Instagr

Postuar: 20/02/2019 - 14:47

Arbana Osmani është prej vitesh një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, por nëse

Postuar: 20/02/2019 - 14:40

Mungesa e unazës së fejesës në koncertin e Pavarësisë së Kosovës bëri që të gjithë të gjithë të v

Postuar: 20/02/2019 - 14:34

Ditën e djeshme në të gjitha mediat u përhap me shpejtësi lajmi se Meghan Markle po organizonte n

Postuar: 20/02/2019 - 12:36

Katër muaj pas ngjarjes tragjike në ish-Bllok, ku u përfshi i fejuari i saj Ervin Mata, Elvana Gj