BREAKING NEWS

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i Skraparit”, Spartak Brahos, në vlerësim të veprimtarisë së tij të shquar si deputet, si publicist dhe veprimtar i devotshëm shoqëror

Këshilli i Bashkisë nderon me titullin “Qytetar Nderi i
x

Gossip

Befason deputeti i njohur, bën kërkesën e papritur në mes të Parlamentit për autoren e emisionit 'Përputhen'

Befason deputeti i njohur, bën kërkesën e papritur në mes

Në seancën e sotme parlamentare, deputeti Halit Valteri gjatë fjalimit të tij i bëri një thirrje autores së emisionit, Olsa Muhametit.

"Dimri i dytë erdhi dhe shqiptarët janë akoma në çadra ndërsa Edi dhe Luli bëjnë politikë për të kapur klikime. Dhe meqë po flasim për klikime, do t'i kërkoja Olsa Muhametit, autores së emisionit "Përputhen", të ftojë zotin Rama dhe zotin Basha në emision, t'i përputhë njëherë e mirë, që të biem rehat dhe ata mos të zihen për klikime", tha Valteri.

Më të lexuarat