Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Befason Elisa Spiropali, tregon ndaj kujt është mirënjohëse

Postuar: 15/03/2019 - 22:54

Ministrja e Marrëdhënieve me Parlamentin Elisa Spiropali e ftuar në “Ftesë në pesë” foli për situatën politike në vend por edhe për familjen e saj mbi të gjitha për vajzën e saj Naltën. Si të gjithë prindërit, edhe Elisa nuk mund të qëndrojë 24 orë me të bijën, koha e humbur me të mund të jetë peng ama ajo e di se kur s`e ka pranë, e ka lënë në duar të sigurta.

“I jam mirënjohëse vjehrrës sime, por edhe kunatave të mia. Ato kujdesen për Naltën sa herë që unë s`mundem. Ndaj kujdesin dhe edukimin ndaj saj ia dedikoj të gjithë atyre që kanë prekur jetën tonë, përfshirë edhe mësueset”, tha Elisa që pa ndihmën e tyre do ta kishte të vështirë të pëmnbushte gjithë angazhimet që puna i kërkon.
 
Bieta e pyeti edhe për planet për të zgjeruar familjen me një tjetër bebe dhe Elisa u përgjigj: “Të them të drejtën nuk kam qenë njeri që kam dashur të rrethohem me fëmijë, por vajza më ka ndryshuar mendjen, pse jo, por nuk kam ende plan tani. Pastaj këto janë planet e perëndisë kur të ndodhë të ndodhë”.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/03/2019 - 19:01

Kur Meghan Markle dhe Princ Harry treguan që do largohen nga Kate dhe William për të jetuar në një tjetër shtëpi, fansat në internet arritën në konkluzionin që ata kishin mosmarrëveshje me njëri-tjetrin.

Postuar: 20/03/2019 - 18:24

Ylli shqiptar i muzikës botërore Rita Ora ka shuar kureshtjen e ndjekësve të saj për të shkuarën.

Postuar: 20/03/2019 - 16:31

‘Në kurthin e Piter Pan’ është një ndër emisionet ku prezenca e fëmijëve e bën këtë e

Postuar: 20/03/2019 - 16:06

Mjafton një kostum i kuq për të treguar fizikun e Georgina Rodriguez.

Postuar: 20/03/2019 - 12:47

Moderatorja e njohur, Bora Zemani që në daljen e saj të parë në ekran ka dalluar për flokët e gja

Postuar: 20/03/2019 - 12:12

Disa ditë më parë në media u përhap lajmi se trashëgimtarja e Top Channel, Lori Hoxha, ishte ndar

Postuar: 20/03/2019 - 11:59

Kanye West ka deklaruar së fundmi se kërkon të sjellë një projekt të ri muzikor me një këngëtar