BREAKING NEWS

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata që nuk kanë aplikuar"/ Rama jep njoftimin e rëndësishëm

"Pas 5 qershorit i hedhim në llogari paratë edhe për ata
x

Gossip

Befason Ermal Mamaqi me statusin për aktorin: Hallall e ke, ti e mban “Portokallinë”

Befason Ermal Mamaqi me statusin për aktorin: Hallall e ke, ti e mban

Spektakli “Portokalli” nisi puntatën e parë për këtë sezon të dielën që shkoi.Këtë sezon pati disa ndryshime në kastin e aktorëve, megjithatë disa prej tyre vazhduan të qëndrojnë besnikë në këtë spektakël.

Një prej tyre është edhe Irgen Çela.Tashmë ai është kthyer në një figurë shumë të dashur për të gjithë dhe rëndësia e tij në “Portokalli” është rritur. Ermal Mamaqi dikur ishi i spektaklit mendon se ai është aktori, i cili e mban atë në këmbë.
 
Teksa kanë qenë duke bërë shaka në një lokal, Irgeni duket se ka shpenzuar disa para dhe Ermali i thotë se ai i meriton meqenëse mban “Portokallinë”.
 

Më të lexuarat