Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Befason Ermal Mamaqi me statusin për aktorin: Hallall e ke, ti e mban “Portokallinë”

Postuar: 08/10/2019 - 17:58

Spektakli “Portokalli” nisi puntatën e parë për këtë sezon të dielën që shkoi.Këtë sezon pati disa ndryshime në kastin e aktorëve, megjithatë disa prej tyre vazhduan të qëndrojnë besnikë në këtë spektakël.

Një prej tyre është edhe Irgen Çela.Tashmë ai është kthyer në një figurë shumë të dashur për të gjithë dhe rëndësia e tij në “Portokalli” është rritur. Ermal Mamaqi dikur ishi i spektaklit mendon se ai është aktori, i cili e mban atë në këmbë.
 
Teksa kanë qenë duke bërë shaka në një lokal, Irgeni duket se ka shpenzuar disa para dhe Ermali i thotë se ai i meriton meqenëse mban “Portokallinë”.
 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/10/2019 - 16:27

 Aktori i humorit, Rezart Veleshnja është një prej personazheve më të dashur për publikun shqiptar.

Postuar: 22/10/2019 - 15:54

Së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë, moderatorja e njohur Fatma Methasani dhe par

Postuar: 22/10/2019 - 14:47

E ftuar në emisionin “Rreze Dielli”, Rovena Dilo foli së bashku me dy bashkëpunëtorët

Postuar: 22/10/2019 - 12:59

Hera e fundit kur këngëtarja Eneda Tarifa performoi në festivalin e “Këngës Magjike”,

Postuar: 22/10/2019 - 10:43

Ditën e diel ajo njoftoi se ishte bërë nënë për herë të parë.

Postuar: 22/10/2019 - 10:21

Arbana Osmani është  një moderatore shumë e komentuar, sidomos kohët e fundit për lidhjen me

Postuar: 22/10/2019 - 09:04

Prej disa ditësh po përflitet Mateus Frroku është në një lidhje me një vajzë që punon në TV Klan.