BREAKING NEWS

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i përgjigjet Sali Berishës

'Iku nga Durrësi se mori vesh se do shkonte Basha', Rama i
x

Gossip

Befason këngëtari i njohur shqiptar, zbulon prapaskenat si flirtoi me 12 vajzat e videoklipit

Befason këngëtari i njohur shqiptar, zbulon prapaskenat si flirtoi me

Këngëtari i njohur, Sergio ishte i ftuar në një emision gjatë intervistës rrëfeu prapaskenat e klipit të tij të fundit “Alone”.Në klip shfaqen vajza bukuroshe që sigurisht bien shumë në sy dhe Sergio tregoi se me 12 prej tyre ka flirtuar.

Moderatorja: Në klipin Alone, ka shumë vajza të bukura. Mos më thuaj që nuk flirtove me asnjërën prej tyre, se nuk e besoj.

Sergio: Flirtova. Nga 30 protagoniste, zgjodha 12 dhe flirtova me to.

Moderatorja: Me të gjitha njëherësh? Apo njëra pas tjetrës?

Sergio: Jo, me rradhë

Më të lexuarat