BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Befason këngëtari Maluma, zgjedh mënyrën e veçantë për të mbajtur gjallë kujtimin për Maradonën

Befason këngëtari Maluma, zgjedh mënyrën e

Këngëtari kolumbian Maluma befasoi fansat e tij me një hit të ri, që ka në qendër një histori dashurie dhe në të po ashtu përmendet ylli argjentinas Diega Armando Maradona. Fabula e klipit lidhet me një djalë që  tradhtoi të dashurën  dhe ai mendon se me kë dhe ku do të rrijë.

Maradona u nda nga jeta më shumë se një javë më parë, dhe Maluma vazhdon ta kujtojë atë. Këtë herë, ai shprehet ndër rreshta: “Ndihem Maradona pa top” dhe me këtë frazë prezantoi premierën e këngës së tij të re në rrjetet sociale, të prodhuar nga Jessy Terrero dhe regjistruar në Medellín

Pak ditë më parë, “Haëai” ka arritur gjysmë miliardi klikime në 4 muaj. Këngëtari latin ka ndarë një foto nga kënga në “Youtube” dhe ka treguar se ka mbetur i befasuar që është 500 milionë herë.

Më të lexuarat