BREAKING NEWS

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt SHBA dhe jep lajmin e madh për qytetarët

‘S’do lemë gur pa luajtur’, kryeministri Rama niset drejt
x

Gossip

Befason Luana Vjollca, bën lëvizjen surprizë pasi e largoi Rezart Veleshnjën nga emisioni 

Befason Luana Vjollca, bën lëvizjen surprizë pasi e largoi

Emisoni i Luana Vjollcës, vjen me një puntatë të veçantë dedikuar festës së Halloëeen. Këtë të shtunë në emision do të ketë shumë surpriza. Një ndër to do të zbulohet mbrëmjen e sotme në orën 21:00 përmes një promoje në rrjetet sociale.

Gjatë sezonit të katërt, kemi parë tre kapitenë në “Shiko kush LUAN”, Florjan Binaj, Rezart Veleshnjën dhe Irgen Çelën. Por, cilët do të jenë kapitenët e skuadrës blu dhe të kuqe nisur nga episodi i të shtunës e në vazhdim? Kjo mbetet për t’u parë!

Më të lexuarat