Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Befason me deklaratën e saj këngëtarja shqiptare, ja çfarë thotë

Postuar: 15/08/2018 - 13:04

Pas koncerteve dhe angazhimeve të shumta në botën e muzikës, Bebe Rexha duket se ka marrë përfitime të mëdha.

Në një postim në profilin e saj në Instagram, këngëtarja e njohur me famë ndërkombëtare , ka shkruar se nuk ka nevojë që t’i blejë njeri dhurata pasi ka paratë e veta.

Nuk dihet çfarë e ka detyruar Beben të shkruaj, ndërsa ka shtuar se gjithçka që ka, që nga këpucët e ka blerë me të ardhurat e veta.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 5

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 18/11/2018 - 16:32

Pow Pow quhet videoklipi më i ri i Taynas, që u përfol se do kishte rreshta të fuqishme për konkurrentet e saj në muzikë.

Në lidhje me disa rreshta të këngës ka reaguar këngëtarja Arta Memedi.

Postuar: 18/11/2018 - 15:09

Rezarta Shkurta, prej disa vitesh e ka pritur ditën e saj të lindjes pa bashkëshortin, i cili vua

Postuar: 18/11/2018 - 14:48

Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar të  showbizzit shqiptar.

Postuar: 18/11/2018 - 10:58

Skandali i cili u shkaktua në Shqipëri para pak javësh, kur në emisionin e Ermal Mamaqit e ftuara

Postuar: 18/11/2018 - 09:56

Bieta Sulo ka qenë e ftuara e radhës në emisionin “Thumb”.

Postuar: 18/11/2018 - 09:41

Florian Binaj ka bërë një rrëfim special dje në lidhje me jetën e tij private, duke na treguar nj