BREAKING NEWS

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të Kavajës, zbardhet dosja e Prokurorisë: Çfarë u zbulua nga pamjet filmike dhe këqyrja e pishinës

Vdekja e mistershme e 4 turistëve rusë në Qerret të
x
BREAKING NEWS

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të arrestuar, nga nënkomisari deri tek kryeinspektori. SHÇBA-ja zbulon detajet (EMRAT)

Super-operacioni anti-drogë i SPAK/ Zbardhen emrat e policëve të
x
BREAKING NEWS

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i shqetësuar presidenti: Ndodhet në një pozitë të vështirë, pritet...

Pse hesht Ilir Meta? Ish-kreu i SHISH Fatos Klosi tregon pse është i
x
BREAKING NEWS

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para, vihet në pranga një 57-vjeçar (DETAJE)

Dhunohet kryetari i bashkisë në Vlorë, dalin dyshimet e para,
x
BREAKING NEWS

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të pasurive korruptive nis menjëherë ndjekja penale, 223 politikanë në lupën e SPAK

Prapaskenat si vetingu do burgosë pushtetarët, pas zbulimit të
x
BREAKING NEWS

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e Berishës është e humbur, akuzon ithtarët e ish-kryeministrit se u pasuruan kur ishin në pushtet

Luftë e ashpër në PD, Basha i prerë se beteja e
x
BREAKING NEWS

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me reagimin e rëndësishëm: Të nisin negociatat pa vonesa!

Integrimi i Shqipërisë në BE, ambasadorja Yuri Kim del me
x

Gossip

Befason me deklaratën Hygerta Sako: Si i “provokova” ultrasit serbë në mes të Beogradit

Befason me deklaratën Hygerta Sako: Si i “provokova” ultrasit

Moderatorja Hygerta Sako ka treguar momentin më të sikletshëm ku nuk është ndjerë aspak mirë.

Bëhet fjalë për raportimin nga stadiumi i Partizanit të Beogradit kuR skuadra serbe Partizani do përballej me Skënderbeun.

“Më i veçanti është raportimi nga stadiumi i Partizanit të Beogradit, ka qenë Viola duke drejtuar Europa League.

Merrte pjesë Skënderbeu në Europa  League dhe përballej me Partizanin e Beogradit.

Duke qenë se kishte ndodhur ajo ngjarja e tetorit të 2014 midis Shqipërisë dhe Serbisë, gjakrat ishin akoma të nxehura. Ishte një raportim gjatë gjithë kohës me policë, skafandra, e çuditshme si atmosferë.

Nuk është se kishte shumë tifozë, por pjesa e ultrasve ishte shumë agresive. Unë sigurisht isha veshur kuq e zi dhe në momentin që duhet të kaloja nga raportimi i parë me Violën, duhet të shkoja nga ana tjetër e stadiumit për të folur me Ilir Dajën që ishte trajneri i Skënderbeut dhe të kaloja përpara ultrasve serbë dhe pas intervistës në Flesh Zone, duhet të kaloja përsëri për të parë ndeshjen përsëri përpara ultrasve.

E kam ndjerë veten shumë krenare, por ishte situatë shumë agresive dhe ndjehej ajo armiqësia. Fatkeqësisht Skënderbeu humbi në atë ndeshje dhe të shikoje se si lojtarët pas fitores kërcenin me ultrasit ishte realisht shfaqje shumë e shëmtuar sepse nuk ishte thjesht fitorja, por gëzonin fitoren ndaj një ekipi shqiptar dhe realisht jam ndjerë shumë keq atje”, është shprehur Hygerta Sako.