BREAKING NEWS

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë, zv/ministra, drejtorë e ish-anëtarë të LSI, zbulohen emrat që spostojnë veteranët

Spastrimet në PS, Rama fut në lista ministrat jo deputetë,
x

Gossip

Befason me lëvizjen konkurrentja e ‘Përputhen’, nuk i del inati me Melisën dhe i merr...

Befason me lëvizjen konkurrentja e ‘Përputhen’, nuk i del

Një "luftë" është hapur mes Melisës dhe Sindit që pas puntatës së djeshme. Gjithçka nisi kur Melisa pyeti Mevlanin se si pranon të dalë me një vajzë të virgjër kur ka deklaruar se seksi për të është shumë i rëndësishëm. Sindi iu kthye Melisës duke u shprehur se ndihej e ofenduar indirekt pasi Mevlani kishte dalë në takim me të. “Nuk jam si ti që e bën për një kafe, unë do e bëj me atë që e ndjej”, i tha Sindi Melisës. Pas kësaj deklarate, Melisa u largua nga studio.

Në puntatën e sotme u transmetua pjesa e tretë e takimit të Sindit me Mevlanin dhe gjatë bisedës mes tyre Sindi e pranoi që ka një pëlqim për Mevlanin. Megjithatë ajo deklaroi se do të dalë në takim edhe me 2-3 djem të tjerë që ka pikasur.

Dhe në takimin e rradhës, Sindi zgjodhi pikërisht Fatjonin. Ky i fundit ka qenë qendra e debatit mes Melisës dhe Anës javën e kaluar. Mirëpo të dyja vajzat duket se hoqën dorë. Ana deklaroi se i ka prerë biletën vetëm vajtje Fatjonit. Ndërsa Melisa u shpreh e zhgënjyer pas përballjes së Fatjonit me Anën duke thënë se ai ndjen për Anën.

Më të lexuarat