Lajme të tjera
BREAKING NEWS

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok Çupi lëshon ‘bombën’: Presidentit t’i hiqet …

‘Ilir Meta kërcënon kryeministrin me vrasje’, Frrok
x

Gossip

Befason moderatorja e ‘Top Channel’, tregon hapur kush e ka sulmuar

Befason moderatorja e ‘Top Channel’, tregon hapur kush e ka sulmuar

Moderatorja Alesia Bami e ftuar në “Pushime on top” ka thënë se ka më shumë miq se mikesha.

“Kam më shumë miq se sa mikesha, kam edhe shoqe por jashtë televizionit. Nuk e di se çfarë kanë me mua.Nuk e di seç kanë diçka që duan të sulmojnë. Unë kam një gjë që nëse dikush nuk është në lartësinë time nuk më intereson fare se çfarë nxjerr nga goja. Them vazhdo, bëhuni të famshëm me emrin Alesia Bami”, ka thënë Alesia.

E pyetur nga moderatori se si e gjen kjo verë ajo është shprehur se beqare duke hedhur poshtë zërat për një fejesë të mundshme.

“Jam shumë e vogël për tu fejuar”, ka thënë Alesia duke i dhënë fund thashethemeve.

Ajo është pyetur edhe për dasmën e ëndrrave dhe Alesia u shpreh se do donte të martohej në kalanë e Krujës, pra në vendlindjen e saj.

Më të lexuarat