BREAKING NEWS

“Kjo është një ditë që kam dashur të vijë prej kohësh”/ Emocionohet kryeministri Rama, nderon në Kosovë akademikun shumë të njohur me “Yllin e Medaljes”: Zotni burrë, vetëdija e tij është tipar dallues!

“Kjo është një ditë që kam dashur të
x
BREAKING NEWS

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për çfarë kanë rënë dakord me Albin Kurtin: Do ndodhë në javën e fundit të nëntorit

Vizita e Ramës në Prishtinë, kryeministri zbulon për
x
BREAKING NEWS

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama mban qëndrimin e prerë për tensionet në Veri dhe jep mesazhin e fortë: E drejta është me...(VIDEO-LIVE)

“Serbia po bën manovra teatrale luftarake”, kryeministri Rama
x
BREAKING NEWS

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët, kryeministri i Kosovës mesazh të fuqishëm

Kurti me Ramën në konferencë të përbashkët,
x
BREAKING NEWS

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë Berishën drejt SPAK, gjenerali zbërthehet te amerikanët për aferën e Gërdecit

Luan Hoxha, personi kyç që rrezikon të dërgojë
x
BREAKING NEWS

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan Hoxhës në ambasadën amerikane dhe akuzat ndaj Shkëlzen Berishës

Kabllogramet e Wikileaks për Gërdecin, ja raportimet e Luan
x
BREAKING NEWS

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas epokës Merkel, ja rezultati paraprak i zgjedhjeve në Gjermani

"CDU si e paralizuar", humbje e ndjeshme për Unionin pas
x

Gossip

Befason moderatorja e ‘Top Channel’ , zbulon që e ka gjetur sozinë e saj, por nuk do ta bëjë kurrë publike për këtë arsye

Befason moderatorja e ‘Top Channel’ , zbulon që e ka gjetur

Moderatorja Fjoralba Ponari i surprizoi të gjithë pak ditë më parë teksa zbuloi se kishte gjetur sozinë e saj dhe të partnerit, Francit. Ajo publikoi në “InstaStory” një foto së bashku me partnerin e saj, krahas së cilit shihej një çift shumë i ngjashëm me atë Fjoralba-Franci. Pas publikimit të fotove, Fjoralba ju kërkoi ndihmë ndjekësve të saj për të gjetur se cili ishte ky çift që ju ngjante kaq shumë.

“Na ndihmoni t’i gjejmë kush janë, tani për kuriozitet më shumë”, shkroi Fjoralba krahas fotos.

Mirëpo pas këtij postimi ajo nuk tregoi nëse e kishte gjetur sozinë e saj dhe të Francit, duke u shtuar kuiozitetin ndjekësve. Kështu, njëri prej tyre e ka pyetur nëse e ka gjetur çiftin që ju ngjason dhe pse nuk e ndau me gjithë të tjerët emrin e tyre. Dhe gjejeni çfarë? Fjoralba jo vetëm që i ka zbuluar, por edhe ka pasur mundësinë që të flasë me sozinë e saj dhe të partnerit. Ajo ka treguar se çifti i huaj nuk dëshironin që të bëheshin publik, ndaj ajo ka respektuar vendimin e tyre.

“Nuk mundem, pasi kur bisedova me sozinë time, ishte në zgjedhjen e saj të mos ju bëheshin emrat publik!”, është përgjigjur Fjoralba.

Befason moderatorja e ‘Top Channel’ , zbulon që e ka gjetur