BREAKING NEWS

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të burgosuri, GJKKO merr vendimin dhe ndryshon masën e sigurisë për bashkëshortin e ish-gjyqtares Mimoza Margjeka

I përfshirë në korrupsion për lirimin e një të
x

Gossip

Befason partnerja e Cristiano Ronaldos, bën deklaratën që askush nuk e priste: Isha një rosë e shëmtuar dhe...

Befason partnerja e Cristiano Ronaldos, bën deklaratën që askush

Sot Georgina Rodriguez, partnerja e Cristiano Ronaldos, është një nga femrat më të komentuara të shoëbizit. Ajo është njohur me futbollistin në një butik ku punonte shitëse dhe që atëherë jeta e saj ka marrë një tjetër drejtim.

Së fundmi, në një intervistë për "Mujerhoë", Georgina ka folur për jetën e saj private, duke treguar se dikur e konsideronte veten një "rosë të shëmtuar", për të cilën askush nuk mendonte se do të bëhej e bukur. Mirëpo, sot ajo njihet si një ndër vajzat më të bukura, me format perfekte trupore.

‘Kur isha e vogël isha një rosë e shëmtuar dhe u ktheva në mjelmë”, shprehet Georgina.

Më të lexuarat