BREAKING NEWS

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit të Ekspertëve: Duke nisur nga nesër do të...

Ndryshojnë masat anticovid! Zbulohet vendimi më i ri i Komitetit
x

Gossip

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i mblodhi motrat e njohura Vjollca (FOTO)

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i

Përtej shembullit të suksesit si vajza ekrani dhe shumë të dashura për publikun, motrat Vjollca, Luana dhe Marina kanë treguar gjithmonë se sa e rëndësishme është për to familja e sidomos nëna e tyre, Maria.

Në mesantë motrat janë bërë bashkë për të surprizuar nënën e tyre. Ajo feston sot ditëlindjen dhe Marina me Luanën janë bashkuar me motrat e tjera për të uruar të ëmën. Në mesnatë ato kanë shkuar në shtëpinë e nënës së tyre dhe i kanë bërë një surprizë shumë të bukur. Pavarësisht se i është dashur të zgjohet papritur nga gjumi, nëna e motrave Vjollca e ka shijuar shumë këtë surprizë.

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i

Vajzat janë treguar edhe të kujdesshme për ta ruajtur nënën e tyre, duke shkuar me maska dhe duke u pëpjekur që të mos kenë shumë kontakt me të.

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i

“Ta gëzojë dtëlindjen jeta jonë”, ka shkruar Marina përkrah një videoje me nënën dhe motrat.

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i

“Të paçim tërë jetën mam, gëzuar ditëlindjen mbretëreshë”, e ka uruar publikisht Luana.

Motrat Vjollca kanë treguar gjithmonë se janë shumë krenare për nënën e tyre, që i është dashur të rrisë e vetme të gjitha vajzat, pasi babai i motrave Vjollca është ndarë nga jeta shumë vite më parë.

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i

Bëhen bashkë në mes të natës, çfarë i